Dzień kropki w 1c

22 września 2022

W naszej szkole najmłodsi uczniowie już od samego rana cieszyli się tym dniem! Odbyła się prezentacja książki pt. ,,The Dot”, której autorem jest Peter Reynolds. Jest to historia małej dziewczynki o imieniu Vashti, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Międzynarodowy Dzień Kropki ma bardzo ważne przesłanie nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale też dorosłych. Każdy ma przecież jakiś talent. Dzień Kropki ma zachęcać do ich odkrywania oraz dodawać odwagi w pokazywaniu ich światu. Uczniowie chętnie tego dnia dzielili się swoimi talentami, które zapisaliśmy na wspólnym plakacie. Tworzyli rozmaite zadania, których elementem wspólnym była kropka.
Na zakończenie naszego świętowania została zrealizowana najbardziej twórcza część zajęć - prace plastyczne inspirowane wyobraźnią naszych uczniów. Zapraszam do galerii zdjęć

Autor: Diana Nowak