Nieważne jak wolno robisz postępy. Najważniejsze, że jesteś o krok dalej, niż ci, którzy siedzą w domu.

16 września 2022

7 września obchodziliśmy Światowy Dzień Fair Play ustanowiony w 2020 roku przez cztery organizacje, w tym Międzynarodowy Komitet Fair Play (CIFP) i Europejskie Stowarzyszenie Fair Play. To inicjatywa, mająca na celu promocję fair play i wartości etycznych w sporcie i w życiu. W tym wielkim wydarzeniu nie mogło zabraknąć sportowej ósemki.  W dniach 7-12 września br. podczas lekcji wychowania fizycznego uczniowie wszystkich klas zapoznali się z ideą Fair Play i wzięli udział w ogólnoświatowym biegu. W #BieguFairPlay PKOl nasi sportowcy wybiegali wspólnie ponad 90 kilometrów ustanawiając tym samym nowy rekord szkoły. Mam nadzieję, że to dopiero początek szkolnej przygody z bieganiem będącym podstawą każdego ze sportów.

Ze sportowym pozdrowieniem
Kowalski Mariusz