Szlachetna paczka 2015

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
24 grudnia 2015

 

 

Paczka dla Rodziny została przekazana 13 grudnia 2015 r ( rekord padł 65 paczek) - dziękuję wszystkim: rodzicom, uczniom, gronu pedagogicznemu,  którzy poparli pomysł "Szlachetnej paczki" i za przekazane dary dla rodziny. A oto  relacja z przekazania paczki.

 

 

Drogi Darczyńco,


razem daliśmy rodzinie w trudnej sytuacji nadzieję na lepsze jutro!

Dziękujemy za czas, zaangażowanie w przygotowanie paczki. Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem SLA II-1671-511075), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Paczek było tyle, że cały pokój był zawalony nimi. Nie wiadomo było od czego zacząć, wszystkie dzieci zaczęły otwierać paczki po kolei. Najmłodsza dziewczynka, jak znalazła lalki barbie oszalała ze szczęścia, wzięła paczkę z lalkami i poszła bawić się od razu do kuchni. Patryk widząc gadżety związane z "Barceloną" - oszalał. Natomiast Jaś od razu zaczął bawić się swoim nowym autkiem. Dzieci były przeszczęśliwe. Natomiast Kasia najbardziej cieszyła się z otrzymanych kurtek zimowych. Rzeczy dla maluszka na pewno pomogą, aby bez stresu przygotować się do macierzyństwa. Pani Ania cały czas powtarzała, że nie wierzy, nie wie, co ma powiedzieć...
Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Ja w swoim i Paczki imieniu chciałabym podziękować za uczestnictwo w projekcie "Szlachetna Paczka" i za tak duże zaangażowanie i za potwierdzenie, że "mali-wielcy" ludzie jeszcze istnieją. Dla wszystkich zaangażowanych chciałabym również życzyć spokojnych, spędzonych w gronie rodziny Świąt Bożego Narodzenia :)
Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
My tak bardzo, bardzo dziękujemy za tą pomoc. Po słowach mamy, wszystkie dzieci po kolei wypowiadało słowo: "dziękuję"...
W XV edycji SZLACHETNEJ PACZKI impuls do zmiany otrzymało ponad 20 700 rodzin, których odwiedziło ponad 10 000 wolontariuszy. Paczki przygotowało ponad 700 000 darczyńców. Dziękujemy, że byłeś wśród nich.
Autor: Renata Świątek