1% dla Naszej Szkoły

24 lutego 2021

Szanowni Państwo,

dzięki staraniom władz gminy, dyrekcji, nauczycieli, rodziców i uczniów w naszej szkole zachodzą systematyczne zmiany. Doposażamy sale lekcyjne w pomoce i sprzęt multimedialny, remontujemy pomieszczenia szkoły.

Te wszystkie inwestycje organizujemy między innymi dzięki Państwa pomocy. W związku z tym także i w tym roku prosimy o przekazanie 1% odpisu podatku na rzecz naszej szkoły.

Z góry dziękujemy za życzliwość i każdą, nawet symboliczną, złotówkę.

W odpowiednich rubrykach PIT wpiszcie Państwo numer KRS 0000052078

oraz koniecznie w rubryce cel szczegółowy: „dla Szkoły Podstawowej Nr 8 im. Janusza Korczaka w Jaworznie

Wysokości kwoty przekazanej szkole za rok 2019: 6481,35 zł.

Całość kwoty przeznaczono na wyposażenie szkoły w nowe ławeczki i krzesełka. Rozliczenie wydatków dostępne jest w sekretariacie szkoły. Akcja 1% dla naszej szkoły prowadzona jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Szkole Małopolska: www.spsm.edu.pl