Rada Rodziców

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Regulamin Rady Rodziców

 

Rachunek Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 8 w Jaworznie

prowadzony w Mbanku pod numerem

07 1140 2004 0000 3702 7725 0047

 

Skład Prezydium Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 8 w Jaworznie, powołany na rok szkolny 2020/2021:

Pan Marcin Guryniuk – Przewodniczący Rady Rodziców, Skarbnik Rady Rodziców

Pani Barbara Deszcz – Zastępca Przewodniczącego,

Pani Anna Grabowska - Sekretarz Rady Rodziców, 


 

 

Uchwała 3/2021 z dnia 09.09.2021

Rady Rodziców SP nr 8 w Jaworznie

w sprawie ustalenia kwot wpłaty na radę Rodziców w roku szkolnym 2021/2022

Rada Rodziców uchwala, co następuje:

§ 1

 1. Rada Rodziców ustala kwoty wpłat na Radę Rodziców w roku szkolnym 2020/2021 w wysokości:
 • 65 zł - przy jednym dziecku uczęszczającym do SP8,
 • 40 zł - przy dwojgu dzieci uczęszczających do SP8,
 • 30 zł przy trojgu i więcej dzieci uczęszczających do SP8.
 1. Składki na Radę Rodziców będą zbierane przez przedstawicieli poszczególnych klas w Radzie Rodziców lub skarbników klasowych, a następnie przekazywane na konto Rady Rodziców przelewem bankowym.

 

 


Autor: Rada Rodziców

Artykuły

Jarmark świąteczny

Drodzy Rodzice,
 
       W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia nasza Szkoła postanowiła wziąć udział w Jarmarku świątecznym, organizowanym przez Urząd Miasta Jaworzno, który odbędzie się na rynku w sobotę 15 grudnia 2018r o godz 9.00. Podczas Jarmarku świątecznego będziemy mogli zaprezentować własnoręcznie wykonane prace świąteczne: bombki, stroki, zawieszki na choinkę, dekoracje, itp. Jak wiemy potrzeby są ogromne, dlatego też udział w Jarmarku ma na celu wesprzeć szkołę. 
 
        Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie i pomoc w pozyskaniu niezbędnych materiałów. Do wykonania prac potrzebne są: bombki styropianowe 10cm, bombki  styropianowe medaliony -10cm, serca styropianowe, oponki styropianowe – duże na wianki, stożki, bombki plexi przezroczyste, bombki ze sklejki, ozdoby ze sklejki (choinki, renifery, gwiazdki), plastry np. brzozy na stroiki, mech florystyczny, druciki florystyczne, klej w patykach duży do pistoletu 20-50szt, pistolet do kleju, plastikowe kolorowe bombki- małe i średnie kolorowe, ozdoby do stroików typu aniołki, reniferki z brokatu, inne świąteczne, sztuczne kwiaty, gałązki zielonych roślinek (najlepiej brokatowe), szpilki zwykłe i krótkie do cekinów, cekiny, filc miękki po3: zielone, jasno brązowy, biały czerwony, mulina kolorowa, wstążki cienkie na bombki i szersze na kokardy, klej do decoupagu, papier na wizytówki, biały i taki szary co przypomina pakowy, koperty, celofan, sizal zielony, rafia naturalna

      Jeśli wśród rodziców naszych dzieci znajdują się osoby ze zdolnościami plastycznymi, które zechciałyby podzielić się z nami swoim rękodziełem, to jesteśmy otwarci i przyjmiemy takie prace z wielką przyjemnością.

      Materiały oraz prace można zostawić na portierni z dopiskiem "Jarmark"
 
      Z góry dziękujemy za okazane wsparcie i pomoc!
 
 
17 listopada 2018
 Zarząd Rady Rodziców

Akcja FaniMani

Drodzy Rodzice,

 

Rada Rodziców zachęca Was do udziału w akcji „Sprytni rodzice” organizowaną przez Fundację „FaniMani” z siedzibą w Poznaniu. Akcja ma na celu wesprzeć Szkołę/klasę naszych dzieci, przy okazji zakupów w Internecie. Tak wielu z nas korzysta dzisiaj z zakupów online. Robiąc zakupy poprzez stronę FaniMani, średnio 2,5% wartości zakupów wraca na konto klasy/Szkoły. Zebrane środki można przeznaczyć na wycieczki szkolne, zakup potrzebnego sprzętu czy nagrody na zakończenie roku. W akcji bierze udział aż 986 różnych sklepów internetowych.

 

 Co trzeba zrobić aby przyłączyć się do akcji:

 1. Wejść na stronę sprytnirodzice.org.pl lub www.fanimani.pl (najlepiej przez linka polecającego, wówczas konto danej klasy zostanie zasilone o dodatkowe 5 zł)
 2. Kliknąć „Dołącz”
 3. Wybrać „województwo” i „miasto”
 4. Wybrać klasę
 5. Dokonać rejestracji konta
 6. Robić zakupy poprzez stronę FaniMani

 

Rada Rodziców utworzyła klasę „O” gdzie będą gromadzone środki dla wszystkich dzieci w naszej Szkole. Pieniądze są wypłacane przez Fundację co kwartał na wskazany przez Radę Rodziców bądź Trójkę klasową konto bankowe. Przy czym każda klasa musi uzbierać min 100 zł, jeśli kwota jest niższa, pieniądze zbierane są przez kolejny kwartał.

 

Zachęcamy do zapoznania się bliżej z tą akcją wchodząc na stronę internetową www.sprytnirodzice.org.pl.

30 listopada 2017
Rada Rodziców